تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - 100 هزار دلار بهای آزادی دختر 4 ساله

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿100 هزار دلار بهای آزادی دختر 4 ساله
 
images/20070820/bads.jpg
 
 4 آدم ربا که با ورود به یک منزل مسکونی دختربچه 4 ساله ای را ربوده بودند ، بعدازظهر روز گذشته در عملیات ویژه از سوی ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.
صبح دیروز مردی هراسان پس از تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از ربوده شدن دختر 4 ساله خود در محل سکونتش خبر داد.

آغاز تحقیقات

به دنبال این تماس ، ماموران با عزیمت به محل و تشکیل پرونده ، موضوع را به دادیار سلیمانی در دادسرای جنایی گزارش کردند. با آغاز تحقیقات قضایی از سوی دادیار باتجربه دادسرای جنایی تهران ، مشخص شد 4 نفر با ورود به خانه مرد شاکی و حمله به سوی ساکنان خانه ، کودک 4 ساله را ربوده و متواری شده اند. با صدور دستور قضایی ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران شعبه 11 پلیس آگاهی قرار گرفت و یک تیم ویژه از ماموران ، تحقیقات گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند.

درخواست یکصد هزار دلاری

گزارش حاکی است ، در حالی که تحقیقات گسترده در این ارتباط آغاز شده است ، آدم رباها در چندین مرحله تماس ، برای آزادی کودک 4 ساله یکصد هزار دلار درخواست کرده و در ادامه تهدید کردند ، در صورتی که این پول پرداخت نشود ، آنها دختر 4 ساله را به قتل خواهند رساند. با استقرار یک تیم از کارآگاهان در منزل والدین کودک ، آموزش های لازم به آنها ارائه شد و آدم رباها محل قرار را برای دریافت پول تعیین کردند اما با این وجود ، محل قرارها در چندین مرحله تغییر کرد. در ادامه تحقیقات تخصصی و فنی معلوم شد آدم رباها با تماس های انحرافی خود قصد گمراه کردن پلیس را دارند که با قرار گرفتن فرضیه های مختلف ، سرانجام بعد از ظهر روز گذشته و به فاصله 7ساعت از این آدم ربایی ، ماموران یکی از آدم رباها را در حالی که قصد تماس با والدین دختر 4ساله داشت ، دستگیر کردند.

عملیات ویژه

با دستگیری متهم ، وی اعتراف کرد ، کودک ربوده شده در غرب تهران و در منزل یکی از آدم رباها نگهداری می شود که بلافاصله دادیار سلیمانی دستور ورود به مخفیگاه را صادر و در پی اقدام ضربتی ماموران عملیات ویژه و گروه ضربت پلیس آگاهی موفق شدند 3 فرد آدم ربا را دستگیر کنند و کودک 4 ساله را که در یکی از اتاق ها زندانی شده بود ، نجات دهند. با دستگیری متهمان ، دادیار سلیمانی بعد از ظهر روز گذشته تحقیق از متهمان را آغاز و دستور قضایی لازم در ارتباط با بررسی سوابق آدم ربایان را صادر کرد.دادیار جنایی ، دقایقی پس از تحقیق از 4مرد آدم ربا به خبرنگار ما گفت : در این پرونده ، تلاش و پیگیری های ماموران شعبه 11 پلیس آگاهی قابل تقدیر و قدردانی است زیرا پس از ورود آدم رباها به منزل و تهدید والدین کودک 4 ساله ، این احتمال وجود داشت در صورتی که عملیات هماهنگ و تخصصی انجام نمی گرفت ، آنها دختر 4 ساله را به قتل برسانند. سلیمانی تاکید کرد: در حال حاضر تحقیق از افراد دستگیر شده با جدیت در پلیس آگاهی ادامه دارد.

نوشته شده در چهارشنبه 31 مرداد 1386 و ساعت 12:08 ب.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم