تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - دختر 14ساله میهمان ناخوانده جشن تولد

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿دختر 14ساله میهمان ناخوانده جشن تولد
images/20070820/party.jpg 
 
 دختر 14 ساله ای که بدون دعوت صاحبخانه به همراه 3جوان در یک جشن تولد شرکت کرده بود ، به اتهام ارتباط نامشروع ، سرقت و تخریب لوازم دستگیر شد.
بازپرس قندی زاده با اشاره به این خبر به جام جم گفت : به دنبال تماس ساکنان یک منزل در خیابان بهار مبنی بر درگیری و نزاع ، ماموران با عزیمت به محل ، متوجه شدند 3پسر جوان که به دعوت یک دختر 14 ساله با شرکت در مراسم جشن تولد، پس از دقایقی حضور ، به یکباره به قصد سرقت به سوی میهمان ها حمله ور و با آنها درگیر شده و زمانی که با مقاومت صاحبخانه و دیگر میهمانان روبه رو شده اند ، با تخریب لوازم منزل و یک خودرو از محل گریخته اند.

دستگیری دختر 14 ساله

بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی افزود: با تحقیق در این زمینه دختر 14 ساله ای که این 3 جوان را به مراسم جشن تولد دعوت کرده بود ، دستگیر شد و در تحقیقات اعتراف کرد وی نیز از سوی صاحبخانه به مراسم دعوت نشده و از طریق یکی از دوستانش از زمان و مکان برگزاری جشن تولد مطلع شده و سپس از جوانی که با او در ارتباط بوده ، دعوت کرده تا به همراه او در این محل حضور یابد که او نیز 2 نفر از دوستانش را به جشن تولد آورده و به یکباره هر 3 نفر به مهمان ها حمله ور شده اند.بازپرس دادسرای جنایی تصریح کرد: با صدور قرار قانونی برای دختر 14ساله ، معلوم شد وی به دور از چشم والدینش از سوی جوانی اغفال شده و چندین بار مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

هشدار

قندی زاده افزود: در حال حاضر دستور دستگیری 3 متهم فراری صادر شده است. وی با هشدار به مردم ، از آنها خواست هنگام برگزاری مراسم نسبت به حضور افراد غریبه دقت و تامل داشته باشند زیرا مشاهده شده است ، برخی افراد شیاد پس از اطلاع از مراسم عروسی ، جشن تولد یا حتی عزا ، در این محلها حضور پیدا کرده و در فرصتی که به دست می آورند ، مبادرت به سرقت می کنند.
 

نوشته شده در چهارشنبه 31 مرداد 1386 و ساعت 12:08 ب.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم