تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - برق طلا به قیمت جان زن 74ساله تمام شد

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿برق طلا به قیمت جان زن 74ساله تمام شد
جوان معتادی که به انگیزه سرقت طلاهای پیرزن 74ساله او را به قتل رسانده بود، 3ساعت پس از جنایت دستگیر شد.
حسین اصغرزاده ، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این خبر به «جام جم» گفت : به دنبال تماس مردمی با ماموران کلانتری 128 تهران نو مبنی بر وقوع یک فقره جنایت ، موضوع از طریق این کلانتری اعلام و با عزیمت به محل تحقیق و بررسی در این ارتباط آغاز شد.بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی افزود: تحقیقات اولیه نشان می داد که عامل یا عاملان جنایت پس از ورود به خانه با حمله به پیرزن 74 ساله که به تنهایی زندگی می کرد ، او را به قتل رسانده و طلاهایش را سرقت کرده اند. بازپرس ویژه قتل تهران افزود: با بررسی و تحقیق از همسایه ها ، یکی از آنها عنوان کرد ساعت 5بامداد صدای درگیری در منزل مقتول را شنیده است ، لذا در مرحله بعدی ، با تحقیق از دیگر همسایه های مقتول ، ردپای یک جوان معتاد به نام احمدرضا در این جنایت به دست آمد ؛ به طوری که مشخص شد وی از 3 ساعت پیش محل سکونت خود را ترک کرده است.
اصغرزاده افزود: با جمع بندی اطلاعات ، محلهای احتمالی رفت و آمد متهم شناسایی و وی در اقدام ضربتی دستگیر شد و با توجه به آثار جراحات در سر و صورتش که نشان از درگیری وی با مقتول به هنگام جنایت می داد ، متهم با انتقال به دادسرا، پرده ازجنایت برداشت.
متهم در اعترافات خود گفت : به دلیل اعتیاد به مواد مخدر با مشاهده طلاهای پیرزن همسایه ، وسوسه سرقت لحظه ای مرا آرام نمی گذاشت تا این که نیمه شب وارد خانه اش شدم و هنگامی که قصد سرقت داشتم ، او با من درگیر شد و من نیز وی را به قتل رساندم و طلاهایش را سرقت کردم.
به دنبال این اعترافات ، صاحب طلافروشی که طلاهای مسروقه را خریداری کرده بود نیز بازداشت و طلاهای متعلق به مقتول از مغازه وی کشف و ضبط شد.

نوشته شده در چهارشنبه 31 مرداد 1386 و ساعت 12:08 ب.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم