تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - تصادف زنجیره‌ای یك دستگاه اتوبوس با‪ ۱۱‬وسیله‌نقلیه پنج مصدوم برجای گذاشت

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿تصادف زنجیره‌ای یك دستگاه اتوبوس با‪ ۱۱‬وسیله‌نقلیه پنج مصدوم برجای گذاشت

تصادف زنجیره‌ای یك دستگاه اتوبوس شركت واحد با ‪ ۹‬خودروی سواری و دو دستگاه موتورسیكلت در مسیر جنوب به شمال خیابان ولیعصر تهران مقابل پارك ملت سبب مصدومیت پنج نفر از شهروندان و اختلال در حركت خودروها شد.

به گزارش روز یكشنبه خبرنگار ایرنا، این سانحه رانندگی كه ساعاتی قبل روی داد موجب ترافیك در دو لاین خیابان ولیعصر و محدوده‌های اطراف آن شد كه همچنان دوربین‌های نظارت تصویری مستقر در محل حادثه نشانگر تراكم خودروها و ترافیك سنگین در این محدوده هستند.

این گزارش می‌افزاید: با وقوع این حادثه مركز بی‌سیم مركز نظارت و كنترل ترافیك شهرداری تهران هماهنگی‌های لازم را با راهنمایی و رانندگی و نیروهای اورژانس و آتش‌نشانی به‌منظور حضور و امدادرسانی و نجات مصدومان انجام داد.

رییس مركز فرماندهی و كنترل راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، علت این حادثه را انحراف به چپ و تخطی از سرعت مطمئنه راننده اتوبوس شركت واحد اعلام كرد.

سرهنگ "جواد گلچین" در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: در این حادثه یك دستگاه اتوبوس شركت واحد دو كابین با سه دستگاه پراید، دو دستگاه پژو، سه خودروی پیكان، یك دستگاه رنو و دو دستگاه موتورسیكلت برخورد كرده است.

وی، میزان خسارت مالی وارده این حادثه را در دست بررسی كارشناسان اعلام كرد و گفت: این حادثه تلفات جانی بدنبال نداشته ولی مصدومان آن بسرعت به مراكز درمانی منتقل شدند.

نوشته شده در یکشنبه 4 شهریور 1386 و ساعت 09:08 ق.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم