تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - سامانه خدمات الكترونیكی پژوهشگاه زلزله راه‌اندازی می‌شود

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿سامانه خدمات الكترونیكی پژوهشگاه زلزله راه‌اندازی می‌شود

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل پژوهشگاه بین‌المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله گفت: سامانه خدمات الكترونیكی پژوهشگاه زلزله به زودی دراین پژوهشگاه راه‌اندازی می‌شود.

مهدی باقریان روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا افزود:
با توجه به اینكه ایران كشوری زلزله‌خیز و در كمربند زلزله واقع شده، وجود سامانه‌ای برای اطلاع رسانی حوادث زلزله ضروری است.

وی با اشاره به اینكه اكنون نیزاطلاع رسانی تاحد مطلوب دراین پژوهشگاه انجام می‌شود اظهار داشت: در این سامانه در نظر داریم تا با استفاده از ابزارهای پیشرفته در سریع‌ترین زمان ممكن ، اطلاعات لازم به مخاطب ارسال شود.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل پژوهشگاه بین‌المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله تصریح كرد:راه‌اندازی سامانه خدمات الكترونیكی نیازمند ایجاد بانك اطلاعاتی است كه خوشبختانه برنامه ریزی لازم برای جمع‌آوری اطلاعات و راه‌اندازی آن آغاز شده است.

باقریان در خصوص عملكرد بانك اطلاعاتی گفت: دراین بانك مخاطبان به گروه‌های مختلف دسته بندی شده و با توجه به نوع مخاطب برای آنان پیام ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: تدوین و تنظیم شیوه نامه‌های اجرایی و حرفه‌ای با رویكرد مطالعه تطبیقی به منظور بهسازی فعالیت‌های روابط عمومی و اتخاذ سیاست‌های جدید ارتباطی و همچنین تدوین انتظارات اجرایی از بخش‌های مختلف پژوهشگاه از دیگر برنامه‌های روابط عمومی پژوهشگاه زلزله است.

گفتنی است مهدی باقری پیش از این به مدت ‪ ۱۰‬سال مدیریت روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی را بر عهده داشت و علاوه بر تجربیات اجرایی در زمینه مرتبط با روابط عمومی نیز صاحب بیش از پنج كتاب و مقاله است.

نوشته شده در سه شنبه 13 شهریور 1386 و ساعت 08:09 ق.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم