تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - تصادفات در استان فارس در دو هفته گذشته ‪ ۲۷‬كشته برجای گذاشت

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿تصادفات در استان فارس در دو هفته گذشته ‪ ۲۷‬كشته برجای گذاشت

مركزاطلاع رسانی نیروی انتظامی فارس اعلام كرد: در دو هفته گذشته یك هزار و ‪ ۲۲۶‬تصادف در جاده‌های درون شهری و برون شهری رخ داد كه دراثرآن، ‪ ۲۷‬نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

به گزارش دریافتی روز سه‌شنبه ایرنا، ‪ ۴۳۸‬نفر دراین‌تصادفات مجروح شدند.

ازاین میزان تصادف،هفت مورد‪ ۲۶‬تصادف فوتی وبقیه‌جرحی و خسارتی بودند.

مركز اطلاع‌رسانی در ادامه به‌كشف بیش از ‪ ۱۶۲‬كیلوگرم موادمخدر و ‪ ۱۲۹‬قبضه سلاح غیرمجاز دراستان فارس اشاره كرده و افزوده است:‪ ۳۷‬نفر قاچاقچی در این ارتباط، دستگیر شده‌اند.

در دو هفته گذشته همچنین ‪ ۲۵۵‬سرقت عادی، پنج سرقت مسلحانه و ‪ ۲۷‬سرقت به عنف توسط ماموران نیروی انتظامی‌استان فارس كشف ومتهمان نیز به‌مراجع قضایی معرفی شدند.

بر اساس این گزارش،همچنین در دو هفته گذشته ‪ ۷۷‬هزار و ‪ ۷۹۷‬تماس با مركز ‪ ۱۰‬در فارس گرفتند كه بیش از ‪ ۲۷‬هزار تماس آن به اجرای عملیات منجر شد.

مركزاطلاع رسانی ناجا فارس در گزارش دیگری اعلام كرد:یك هزارو‪ ۳۵۰‬كیلوگرم تریاك در شهرستان داراب فارس از یك دستگاه وانت سایپا كشف شد.

بر اساس این گزارش،همچنین در یك تصادف سواری با اتوبوس در محور بوشهر - شیراز، سواری آتش گرفت و سه سرنشین آن در آتش سوختند.

همچنین ماموران انتظامی فارس در پاكسازی انتظامی از تفرجگاههای فارس در ‪ ۳۷‬منطقه،تعدادی مخلان نظم‌وامنیت اجتماعی،معتادان و نوامیس مردم را دستگیر كردند

نوشته شده در سه شنبه 13 شهریور 1386 و ساعت 08:09 ق.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم