تبلیغات
وبلاگی با اطلاعات مفید مفید - رییس جمهوری اندونزی خواستار حمایت ملی در كمك رسانی به زلزله‌زدگان شد

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگی با اطلاعات مفید مفید
  به  وبلاگی با اطلاعات مفید مفید  خوش آمدید. _____امیدوارم لذت برده باشید


¿رییس جمهوری اندونزی خواستار حمایت ملی در كمك رسانی به زلزله‌زدگان شد

رییس جمهوری اندونزی خواستار "حمایت ملی" همه مردم این كشور در امر كمك‌رسانی به مناطق آسیب دیده از زمین‌لرزه‌های پی درپی اخیر در مناطق جنوب غربی این كشور شد.

به گزارش روز پنجشنبه سامانه اینترنتی "جاكارتا پست"، سخنگوی كاخ ریاست جمهوری اندونزی با اعلام این خبر گفت: "سوسیلو بامبانگ یودهویونو" همچنین در نشست فوری روز پنجشنبه خود با شماری از مسوولان این كشور از جمله وزیر هماهنگ‌كننده رفاه مردمی و روسای ارتش و پلیس، آنها را به تلاش همه‌جانبه برای یاری رسانی سریع به آسیب‌دیدگان از زلزله‌های اخیر فراخواند.

"اندی مالارانگینگ" همچنین به امكان دیدار رییس جمهوری اندونزی از مناطق زلزله‌زده در جنوب غربی این كشور و مشاهده وضع آسیب دیدگان خبر داد.

وی با اشاره به پیام رییس جمهوری اندونزی مبنی بر دعوت شهروندان ساكن مناطق جنوب غربی این كشور به آرامش، به آنان اطمینان داد كه دولت از هیچ تلاشی برای یاری رسانی سریع به آنها كوتاهی نخواهد كرد.

زلزله پرقدرت ‪ ۷/۹‬ریشتری بعدازظهر چهارشنبه در منطقه "بونگكولو" واقع در استان سوماترای غربی اندونزی كه با بروز پس لرزه‌های شدید همچنان ادامه دارد، علاوه‌بر بروز خسارات مالی فراوان تاكنون دستكم ‪ ۹‬كشته و بیش از یكصد مجروح برجای گذاشته است.

نوشته شده در پنجشنبه 22 شهریور 1386 و ساعت 11:09 ق.ظ توسط : سعید
ویرایش شده در - و ساعت -کلیک کنید ( منوی زیبا) وبلاگم